لیست صفحات
صفحه اصلی
درمانگاه شبانه روزی
دی کلینیک و مرکز جراحی
کلینیک های تخصصی
کلینیک دندانپزشکی
کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک فیزیو تراپی
کلینیک پوست و لیزر
كلينيك تغذيه و رژيم درماني
کلینیک طب سوزنی
کاشت موی طبیعی
آزمایشگاه پاتوبیولوژی
رادیولوژی و سونوگرافی
داروخانه
پزشکان مرکز
تماس با ما
آموزش های پزشکی
نظر سنجی
از مرکز جراحی میرداماد چه انتظاری دارید؟
 
پیوند ها
.

دکتر فرهاد هوشیدری

دکتر علی اصغر دوست

دکتر فرهاد صبری

افراد آنلاین
لیزر TRI.Active
.
سیستم لیزر TRI.Active حاصل فن آوری جدیدی است که بر مبنای سه روش متقاوت به صورت هماهنگ طراحی شده است . هدف درمان در این سیستم سلولیت (چربی) است
درمان بر مبنای سه روش است :
1-       کنش یک سیستم خنک کننده موضعی برای کاهش ادم (تورم)
2-       یک سیستم ماساژ مکشی و ریتمیک که کشش را در جهات متفاوت انجام می دهد .
3-       شش لیزر دیود کم توان با طول موج 808 میلیمتر برای تحریک عمقی که باعث بهبود سیستم گردش خون شریانی وریئی و لنفاتیک می شود .
این لیزر دارای دو خروجی متفاوت یکی برای بدن و دیگری جهت صورت می باشد که توسط اپراتور طبق پروتکل اختصاصی موجود که بیشتر در جهت مسیر لنفاوی می باشد حرکت داده می شود .
وطی سه مکانیسم ذکر شده در بدن باعث کاهش سایز افزایش قوام و الاستینه پوست ، تناسب اندام ، درمان تجمع موضعی چربی ، درمان پوست شل شده و به طور کلی تناسب اندام می شود و در صورت ، در درمان غبغب ، بازگرداندن قوام و استحکام و ظاهر طبیعی به صورت ایجاد طراوت و شفافیت صورت و درمان صورت خشک و افتاده کاربرد دارد .
کاربردهای دیگر این لیزر
قبل از عمل لیپوساکشن جهت جلوگیری از افت پوست و بعد از عمل لیپوساکشن جهت همگن کردن موضع عمل و برطرف نمودن ناهمواری هایی که احتمالاً بعد از لیپوساکشن ایجاد می شود .
تعداد جلسات و زمان هر جلسه چقدر است ؟
به طور متوسط پانزده جلسه درمانی که به صورت یک روز در میان پیش بینی شده است که مدت هر جلسه بسته به وسعت منطقه از 60 -30 دقیقه می باشد .
آیا لیزر TRI.Active عوارضی دارد ؟
با توجه به اینکه لیزر به کار رفته در این سیستم از نوع کم توان است تا کنون هیچ نوع عارضه ای دیده نشده است ولی در بعضی از افراد مثل افراد حامله ، کسانی که پیس میکر (باطری قلب ) دارند ، افرادی که تومورهای خوش خیم یا بد خیم در موضع مورد نظر دارند منع مصرف دارند که پزشک معالج سوالات و توضیحات لازم را قبل از شروع بکار ارائه خواهد داد .
آیا لیزر TRI.Active به تنهایی کافیست ؟
اگر فرد مورد نظر از نظر قد و وزن تناسب داشته باشد و تنها چاقی موضعی مد نظر باشد کافی است ولی در غیر این صورت این لیزر باید توام با آیتم هایی چون رژیم غذایی و ورزش باشد تا علاوه بر تناسب اندام ، کاهش وزن نیز میسر گردد .